0048 691 60 86 13 biuro@ecopol24.pl

Hale magazynowe

Praktyczna alternatywa dla standardowych magazynów, pomieszczeń handlowych i gastronomicznych.

Hale namiotowe magazynowe – to interesujące rozwiązanie dla klientów zainteresowanych szybkim postawieniem pomieszczenia magazynowego, produkcyjnego, handlowego, gastronomicznego. Często wykorzystywane są w rolnictwie jako magazyn na maszyny, płody rolne, obiekty hodowlane dla zwierząt czy zacienienie szkółek. Jako obiekty sportowe stanowią alternatywę dla standardowych budowli i świetnie się sprawdzają na zadaszenie lodowiska, ujeżdżalnie dla koni czy kort tenisowy.

Hale namiotowe – magazynowe to rozwiązanie zarówno bezpieczne jak i funkcjonalne. Nie tylko zapewnią szybkie zaaranżowanie potrzebnej powierzchni, ale są alternatywą dla standardowych magazynów. Pozwalają obniżyć koszty budowy i eksploatacji, a także skrócić czas realizacji posadowienia hali. Ich wielofunkcyjność pozwala na dostosowanie hali do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.

Nasze hale wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych i atestowanych materiałów, a poszycie wykonujemy z niepalnej, elastycznej tkaniny, która wykazuje znaczną odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Projektowane i konstruowane są według obowiązującego prawa budowlanego oraz uwzględniają normy dla obciążeń śniegowych i wiatrowych, występujące w konkretnej lokalizacji, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo ich użytkowania. Dzięki konstrukcji bez dodatkowych podpór wewnętrznych, powierzchnia magazynowa jest w pełni dostępna tak jak w tradycyjnie budowanych halach magazynowych.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów hale namiotowe magazynowe mogą być modyfikowane pod wieloma względami. Poszycie hali może zostać wykonane w dowolnej kolorystyce dostępnej z palety producenta.

v

DORADZAMY

Chcemy poznać oczekiwania i potrzeby naszego Klienta, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązanie.

j

PROJEKTUJEMY

Dla nas projekt to nie tylko wybranie idealnej konstrukcji, ale również każde zaproponowane rozwiązanie i narzędzie, które ma przyczynić się do spełnienia wymagających potrzeb Klienta.

DZIAŁAMY

Kompleksowo realizujemy zlecenie w oparciu o wysoką jakość i profesjonalizm wykonania.

Jakie są nasze hale?

  • Wielofunkcyjne
  • Bezpieczne i funkcjonalne
  • Łatwe i szybkie w montażu i demontażu
  • Niskie koszty budowy i eksploatacji

Wyposażenie dodatkowe

Poszycie ścian może zostać wykonane: z niepalnego materiału PCV, blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Dach pompowany THERMO wykonany z dwóch warstw tkaniny PCV stanowi kolejne rozwiązanie w kwestii termoizolacji hal namiotowych. Przestrzeń między poszyciem zostanie wypełniona powietrzem za pomocą specjalnego urządzenia nadmuchowego co stanowi warstwę termoizolacyjną.

Dodatkowe wyposażenie obejmuje różne elementy.

Standardowe wymiary hal magazynowych

SZEROKOŚĆ DŁUGOŚĆ
5mx5m, 10m, 15m...
10mx5m, 10m, 15m...
15mx5m, 10m, 15m...
20mx5m, 10m, 15m...
25mx5m, 10m, 15m...

Sprzedaż lub wynajem

Oferujemy nie tylko sprzedaż hal magazynowych ale również ich wynajem. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy poszukują tymczasowych rozwiązań i którzy chcą ograniczyć koszty przedsięwzięcia.

Cena

W cenie wypożyczenia lub sprzedaży każdej hali magazynowej jest uwzględniamy również koszt montażu i demontażu.

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Formularz wyceny hali

Zaznacz poniższe, tylko jeśli Twoje pytanie dotyczy wynajmu/zakupu hali:

Wynajem:

Przeznaczenie hali:

Poszycie ścian:

Poszycie dachu:

Typ bramy 1:

Typ bramy 2:

Typ bramy 3:

Typ bramy 4:

Typ bramy 5:

Typ bramy 6:

Typ bramy 7:

Typ bramy 8:

Typ bramy 9:

Typ bramy 10:

Zgoda na przetwarzanie danych do celów obsługi przesłanego zapytania: