+ 48 691 608 613 biuro@ecopol24.pl

Używane hale namiotowe

Pełnowartościowy produkt na sprzedaż.

Przestronne, mobilne i nie wymagające czasochłonnego montażu – hale namiotowe to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do magazynowania lub organizatorów eventów w plenerze. Proponowane przez nas produkty dają dużą swobodę w użytkowaniu – można je postawić w dowolnym miejscu, a nawet, w zależności od potrzeb, zmieniać ich lokalizację.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo używane hale namiotowe w dobrym stanie, które były wynajmowane jako powierzchnie eventowe oraz magazynowe. Gwarantujemy świetny wybór w okazjonalnej cenie. Modele sprzedawane jako używane, są pełnowartościowym produktem, który posiada standardowe ślady użytkowania.

Coraz więcej firm, które potrzebują przestrzeni do składowania towarów decyduje się na namiotowe hale magazynowe. Używane modele nadal zapewniają optymalne warunki do przechowywania, a przy tym są znacznie bardziej korzystne dla finansów przedsiębiorstwa. Koszt budowy nowego obiektu od podstaw jest nieporównywalnie większy od skorzystania z naszej propozycji. W ofercie posiadamy różnorodne warianty produktów – udostępnione do sprzedaży egzemplarze różnią się zarówno pod względem metrażu, jak i szczegółów konstrukcyjnych. Wszystkie jednak wykonane są z trwałych profili, które zapewniają stabilność stelażu.

Nasze produkty z powodzeniem sprawdzają w roli garaży pawilonów handlowych lub miejsc wystawowych. Polecamy je w szczególności tym z Państwa, dla których czas oraz swoboda działania są istotnymi wartościami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępnych aukcji.

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Formularz wyceny hali

Zaznacz poniższe, tylko jeśli Twoje pytanie dotyczy wynajmu/zakupu hali:

Wynajem:

Przeznaczenie hali:

Poszycie ścian:

Poszycie dachu:

Typ bramy 1:

Typ bramy 2:

Typ bramy 3:

Typ bramy 4:

Typ bramy 5:

Typ bramy 6:

Typ bramy 7:

Typ bramy 8:

Typ bramy 9:

Typ bramy 10:

Zgoda na przetwarzanie danych do celów obsługi przesłanego zapytania: