+ 48 691 608 613 biuro@ecopol24.pl

O nas

Lubimy podejmować wyzwania, nie pracujemy według schematu,
stosujemy metody niestandardowe.

Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku z chwilą stworzenia kompleksowej oferty usług w zakresie produkcji, sprzedaż i wynajmu hal namiotowych – magazynowych, hal eventowych, zadaszeń oraz ich wyposażenia. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami od trudnych i wymagających realizacji. Stawiamy sobie wysokie poprzeczki oraz podnosimy swoje kwalifikacje, aby oferowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Łączymy empatię i nieszablonowe rozwiązania, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

System konstrukcyjny hal pozwala na ich bardzo szybki montaż i demontaż, co jest szczególnie ważne przy wydarzeniach takich jak: imprezy plenerowe, festyny, imprezy integracyjne, targi, wystawy, konferencje, bankiety, wesela a także na potrzeby produkcyjne i magazynowe. Oferowane przez nas konstrukcje aluminiowe i stalowe mogą pełnić rolę zarówno obiektów tymczasowych jak i całorocznych.

w

ROZMAWIAMY

Chcemy poznać oczekiwania i potrzeby naszego Klienta, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązanie.

U

POSZUKUJEMY

Zbieramy dane, analizujemy czas i zasoby. Na ich podstawie przedstawiamy kompleksowy plan działania.

OPTYMALIZUJEMY

Zależy nam na satysfakcji Klienta, dlatego szukamy najlepszego sposobu na efektywną pracę i optymalizację kosztów projektu.

v

DORADZAMY

Mając za sobą setki zleceń i udanych projektów dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z Klientem proponując indywidualne rozwiązania.

j

PROJEKTUJEMY

Dla nas projekt to nie tylko wybranie idealnej konstrukcji, ale również każde zaproponowane rozwiązanie i narzędzie, które ma przyczynić się do spełnienia wymagających potrzeb Klienta.

DZIAŁAMY

Kompleksowo realizujemy zlecenie w oparciu o wysoką jakość i profesjonalizm wykonania.

Jesteśmy specjalistami w

produkcji
sprzedaży
wynajmie
montażu i demontażu

 

hal namiotowych i magazynowych oraz ich wyposażenia.

Z nami możecie Państwo czuć się bezpiecznie!

Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapraszamy do kontaktu i współpracy: biuro@ecopol24.pl

Zespół Ecopol24