+ 48 691 608 613 biuro@ecopol24.pl

Wyposażenie dodatkowe

Aby zaspokoić potrzeby klientów cały czas uatrakcyjniamy swoją ofertę o rozmaite wyposażenie dodatkowe do wynajmowanych przez nas hal i namiotów.

W naszej ofercie znajdują się również praktyczne i atrakcyjne elementy wyposażenia m.in hal namiotowych i namiotów eventowych. Produkty te są estetyczne, solidne i funkcjonalne – wykonane z najwyższej jakości materiałów

Do hal magazynowych oferujemy:

Drzwi

Oferujemy zamontowanie do hali namiotowej drzwi, które pozwalają zminimalizować utratę ciepła wewnątrz hali. Do drzwi proponujemy zamontowanie podestu, który eliminuje schodek przy wejściu do hali, a także pozwala na wjazd do środka osobom niepełnosprawnym.

Bramy wjazdowe
Jesteśmy w stanie zapewnić w każdej hali namiotowej na życzenie klienta. Posiadamy ręcznie rozsuwane bramy poszyte plandeką lub blachą trapezową. Taka konstrukcja jest umieszczona na aluminiowym stelażu.

Oferujemy również automatycznie rolowane bramy segmentowe.

Ściany z blachy trapezowej
Ściany z blachy trapezowej – są drugim rodzajem pokrycia, stosowanym w halach namiotowych. Ściany hali z takimi bokami wykazują się wysoką odpornością na uszkodzenia, stąd też często stosuje się je do magazynów, zarówno jedno jak i wielosezonowych.

Ściany z płyty warstwowej
Ściany z płyty warstwowej – wykonane ze styropianu albo pianki poliuretanowej. Gwarantuje to najlepsze właściwości termoizolacyjne. Stąd też płyty warstwowe są najchętniej wykorzystywane pod obiekty stałe. Pokrycia hal namiotowych, wykonane z płyt warstwowych należą do najbardziej uniwersalnych – doskonale spisują się zarówno w ciepłe, letnie dni, jak i zimą, w czasie mrozów, stąd też mogą być wykorzystywane w formie magazynów dla produktów wrażliwych na wahania temperatury i wilgoć, a także dla żywego inwentarza. Stosuje się je również do budowy hal produkcyjnych, w których pracownicy mają zapewniony odpowiedni komfort termiczny.

Dach pompowany THERMO
Dach pompowany THERMO wykonany z dwóch warstw tkaniny PCV stanowi kolejne rozwiązanie w kwestii termoizolacji hal namiotowych. Przestrzeń między poszyciem zostanie wypełniona powietrzem za pomocą specjalnego urządzenia nadmuchowego co stanowi warstwę termoizolacyjną. Nie występuje skraplanie i wyeliminowane zostanie zjawisko powstawania kondensatu. Poprzez wypukłość dachu znacznie eliminuje się zjawisko zalegania śnieg. Halę stosunkowo łatwo nagrzać, a podczas dużego nasłonecznienia chroni przed wzrostem temperatury.

Oświetlenie
Rozwiązanie dotyczące oświetlenia hali namiotowej dobierane jest indywidualnie i zależy od specyfiki obiektu oraz wymagań inwestora.

Do hal eventowych oferujemy:

Drewniana podłoga
Drewniana podłoga jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego wydarzenia odbywającego się w namiocie lub innym miejscu. Wytrzymałe drewniane deski po złożeniu tworzą idealnie płaską powierzchnię. Podłogę można wykorzystać bez żadnych dodatków lub jako bazę pod dywan, aby uzyskać jeszcze bardziej ekskluzywny wygląd.

Transparentne dachy i ściany (przeźroczyste)
Hale transparentne z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Doskonale komponują się z dekoracją światłem, która po zmroku tworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Pozwalają na bliższe obcowanie z przyrodą i podziwianie walorów estetycznych otoczenia.

Drzwi
Oferujemy zamontowanie do hali namiotowej drzwi, które pozwalają zminimalizować utratę ciepła wewnątrz hali. Do drzwi proponujemy zamontowanie podestu, który eliminuje schodek przy wejściu do hali, a także pozwala na wjazd do środka osobom niepełnosprawnym.

 

Gala dekoracyjna

Gala dekoracyjna tzw. materiał podsufitowy wzbogacaj wnętrze, dekoruje i dodaje elegancji każdemu wydarzeniu odbywającemu się w hali namiotowej. Gala maskuje stelaż dachu i ociepla wnętrze. Dopełnienie dekoracji sufitu stanowią draperie ścienne z możliwością ich upięcia.

Podwieszka antyskropleniowa

Zapobiega skraplaniu się wody wewnątrz hali namiotowej.

Oświetlenie
Rozwiązanie dotyczące oświetlenia hali namiotowej dobierane jest indywidualnie i zależy od specyfiki obiektu oraz wymagań inwestora. Dysponujemy kilkoma rodzajami oświetlenia: żyrandole kryształowe, ledowe i girlandy świetlne.

Nagrzewnice i klimatyzatory
Każdorazowo dostosowujemy do powierzchni hali. Uwzględniając lokalizację i panujące warunki pogodowe gwarantujemy optymalną temperaturę wewnętrzną, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania naszych obiektów.

Podesty sceniczne
Podesty sceniczne stanowią nieodłączny element podczas organizacji przestrzeni scenicznej, które znajdują zastosowanie podczas najróżniejszych wydarzeń. Podesty sceniczne mogą być obite wykładziną targową w dowolnym kolorze lub materiałem. Często wykorzystywane są przy pokazach mody jako wybieg dla modeli/modelek

Nagłośnienie
Oferujemy profesjonalną obsługę techniczną w zakresie nagłośnienia i oświetlenia scen podczas koncertów, imprez masowych, plenerowych jak i przy mniejszych realizacjach. Przy doborze odpowiedniego sprzętu kierujemy się głownie riderami technicznymi wykonawców, jak również pomagamy w doborze przy mniejszych imprezach.

Parkiet taneczny
Parkiet taneczny, to dodatkowo wydzielona strefa wewnątrz hali namiotowej. Składana podłoga taneczna idealnie sprawdzi się podczas bankietów, wesel, imprez tanecznych, spotkań towarzyskich oraz wielu innych uroczystości, które wymagają wytrzymałego i eleganckiego parkietu tanecznego.

Szatnie mobilne
Szatnie mobilne wyposażone są w 50 podwójnych wieszaków na ubrania, posiadających numerki z pleksi. Doskonale sprawdzą się przy organizacji wielu evetów takich jak: gale, bankiety, konferencje czy koncerty.

Taras
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać drewniany taras wokół hali namiotowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkową przestrzeń dla naszego eventu.

Sztuczna trawa

Sztuczna trawa to specjalna wykładzina cechująca się trwałym oraz elastycznym podkładem, przepuszczającym wodę, co daje gwarancje bezproblemowego użytkowania przez długi czas. Idealne rozwiązanie dla miejsc gdzie nie ma trawy lub jest mokro i piaszczyście, ewentualnie występująca trawa nie jest równomierna.

Wykładzina

Aby wizualnie ocieplić wnętrze hali i nadać jej elegancki charakter proponujemy wyłożenie podłóg wykładziną w dowolnie wybranym kolorze. Nigdy nie używamy wykładziny ponownie, zawsze otrzymują Państwo nowy produkt, a usługa przez nas oferowana zawiera zakup, ułożenie i demontaż wykładziny.

Zobacz nasz najnowszy katalog wypożyczalni sprzętu cateringowego

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 691 608 613